Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Bruyere.pl
Podręcznik O fajkach Akcesoria Tytonie Galeria Strefa Bruyere Cafeteria

Niezbędnik | Ubijak | Frez | Wyciorki | Filtry
Pojemnik | Podstawek | Torebki | Inne
  1. Na początek zaopatrz się w niezbędnik-gdyż jest naprawdę przydatny i niezwykle ułatwi Twoje codzienne fajczarskie życie...
  2. Warto także zaopatrzyć się w wyciorki-przedłużą one żywot twojej fajki.
  3. Resztę akcesoriów to już kwestia gustu i zasobności portfela, wiele z nich można zastąpić własnymi sposobami.


Centrum Handlu Hurtowego - baner
Zdobądź uprawnienia kierownika
wycieczek i szkolnych imprez
krajoznawczo - turystycznych
***
kurs Rekrutacja i selekcja pracowników
***
Jak od podstaw przeprowadzić proces rekrutacji, aby z sukcesem zatrudniać odpowiednich pracowników...
**
rewelacyjny kurs internetowy organizowany przez firmę  Prestin
*
Firma jest tak dobra, jak ludzie, którzy ją tworzą

Niezbędnik


Jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fajczarza, poza tym niezwykle ułatwia życie. Najczęściej w jego skład wchodzi ubijak, przepychacz (udrażnia szyjkę fajki), łyżka (do czyszczenia komina) oraz frezu do skrobania.

Dodano: 04.08.2005  Opracował: J.M

Ubijak


Jeśli nie chcemy całego niezbędnika możemy zaopatrzyć się w sam ubijak. Na rynku są dostępne wersje naprawdę artystycznie wykonane. Możemy go także wykonać samodzielnie z kawałka drewna. Składa się on z kołeczka z metalową stópką może również być zaopatrzony w ukryty we wnętrzu przepychacz lub resztę niezbędnika. Należy tu wspomnieć, że tego typu element wyposażenia jest stosowany w zawodach fajczarskich.

Dodano: 04.08.2005  Opracował: J.M.Frez


Jest niezbędny przy zeskrobywaniu nagaru który wytworzył się we wnętrzu komina naszej fajki. Często jest jednym z elementów niezbędnika. W wersji samoistnej nierzadko ma ostrza uniwersalne które łatwo można dopasować do szerokości otworu kazdej fajki. Najlepiej zaopatrzyć się w narzędzie renomowanej firmy, wykonane z dobrych materiałów o odpowiedniej wytrzymałości, będzie nam tym samym służył dużo dłużej.


Dodano: 04.08.2005  Opracował: J.M.Wyciorki


Polecam zaopatrzenie się w ten element pielęgnacyjny jeśli zależy wam na waszym podopiecznym. Utrzymanie fajki w czystości ma znaczenie zarówno dla walorów smakowych palonych tytoni jak również dla wytrzymałości waszego cudeńka.


Wycior to skręcony kawałek drutu poprzetykany bawełnianymi nitkami, ma zastosowanie do czyszczenia przewodu dymowego cybucha oraz jego ujścia między kominem a szyjką (patrz elementy fajki).


W zależności od swojej grubości stosowane są do różnych typów fajek np. fajki typu "churchwarden" o długim cybuchu wymagają zastosowania specjalnych dłuższych egzemplarzy.


Równie ważna jest miękkość włókien - zbyt miękkie mogą giąć się przy wkładaniu uniemożliwiając usunięcie smolistego nalotu z wewnątrz fajki a zbyt twarde mogą uniemożliwić dostanie się do wnętrza fajek o wygiętych cybuchach.

Dodano: 04.08.2005  Opracował: J.M.


kurs Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna


 
Główna Mapa Księga gości Praca Współpraca Prywatność Kontakt
Copyright © 2005 - cafebruyere
Design: Zama
All Rights Reserved by Aktima Partner
Webmaster: cafebruyere - cafe@bruyere.pl