Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Bruyere.pl
Podręcznik O fajkach Akcesoria Tytonie Galeria Strefa Bruyere Forum

Centrum Handlu Hurtowego - baner
Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów na projekty szkoleniowe oferowane przez naszego głównego partnera;
  • Rozwijanie własnej struktury (zespołu).
Wymagania

  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Dobra znajmość internetu i sposobów na prezentację oferty szkoleniowej, w sieci;
  • Nastawienie na osiąganie wysokich wyników;
Co oferujemy

  • Uczestnictwo w sprzedaży innowacyjnych programów szkoleniowych;
  • Wysokie prowizje za sprzedaż wlasną oraz nadprowizje z rozwijanej struktury;
  • Doskonały system wsparcia sprzedaży;
  • Praca w oparciu o umowę zlecenia (osoby fizyczne) bądź współpracy (firmy).
Zobacz szczegóły i zarejestruj się w systemie

Jarosław Majecki
Aktima Partner
biuro@aktimapartner.com.pl

Główna Mapa Księga gości Praca Współpraca Prywatność Kontakt