Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Bruyere.pl
Podręcznik O fajkach Akcesoria Tytonie Galeria Strefa Bruyere Cafeteria

 Szukasz dostawców?!? | Czy Twoja strona zarabia?!?   
Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym
lub  zerowym wkładem?!?

  • planujesz kupić lub sprzedać mieszkanie, dom lub nieruchomość?
  • zamierzasz zostać lub jesteś inwestorem na rynku nieruchomości?
  • jesteś lokatorem a może żyjesz z wynajmu swojego lokalu? 
To seminarium jest w takim razie właśnie dla Ciebie!


Jeśli natomiast nie zainteresował Cię ten tekst, wejdź przynajmniej pod ten adres:


 i pobież dla swoich znajomych znajdującą się pod nim eksiążkę. Napewno będą Ci wdzięczni

obrazki/art_ph/art23.JPG
Czy masz stronę www na której chciałbyś zarobić ?!?

Czy masz stronę WWW na której chciałbyś zarobić? Biznes dla którego Internet mógłby być dodatkowym źródłem dochodu? A może chcesz mieć dochodowy biznes stricte internetowy?

Coś łączy te 3 sytuacje. Coś łączy Twoją sytuację z pozostałymi. To coś, to świadomość, że potrzebujesz niebagatelnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Czujesz, że potrzebujesz praktycznego know how robienia biznesu i marketingu w internecie.

Ile miesięcznie zarabiasz na własnych projektach internetowych? Ile chciałbyś zarabiać miesięcznie?

Różnica jest dowodem na to, że:

-- dobrze robisz czytając dalej,

-- głupio zrobili Ci, którzy przerwali

Nie przerwałeś. Gratulujemy wyczucia.

Ludzie, który proponują Ci obecność w internecie często mówią tylko o tym jak zrobić serwis WWW, jak programować, projektować grafikę. Jednak serwis WWW jest tylko narzędziem marketingowym. Twój, czy też nasz serwis WWW, nie jest nic warty jeśli nie stoi za nim potężny marketing. Za naszym stoi taki marketing. Za Twoim też będzie stał, bo potężny marketing nie znaczy drogi marketing, ale rozważny.

Jeśli wydałeś jakiekolwiek pieniądze na swój serwis WWW to powinieneś te pieniądze odzyskać... z górką lub górą. Aby to zrobić wiesz już, że powinieneś tylko czytać dalej.

Rozumiesz już pewnie głupotę tych, którzy inwestują czasami ponad tysiąc złotych w serwis WWW, ale niech to będzie nawet kilkaset złotych, a nie inwestują grosza w to by ich serwis zarabiał. Płacisz za serwer, domenę, książki, programowanie, płacisz swoim czasem, który nie jest przecież nic nie warty. Ciągle tylko płacisz, a powinieneś zarabiać.

Serwis WWW to nie jest studnia bez dna... dla tych, którzy jak Ty czytali dalej.

Dzisiaj prawie każdy potrafi robić lepsze lub gorsze strony WWW. Tylko niewielu potrafi nawet na byle jakiej lub dobrej (bez znaczenia) stronie zarobić. Te niewiele osób gromadzi się w jednym miejscu. W jedynym miejscu w Polsce, gdzie uczy się praktycznego marketingu.

Jest kilka serwisów i czasopism, w których pisze się o praktycznym marketingu. Lektura tego typu publikacji to czysta przyjemność... i ZERO pożytku, żadnego przełożenia na dochody.

Z drugiej strony jest monopolista na rynku serwisów WWW, który uczy łopatologicznie jak robić marketing internetowy, na przykładach, krok po kroku. Jest to serwis gdzie cała społeczność właścicieli biznesów wymienia się wiedzą i doświadczeniami. Odpowiada na trudne i najprostsze pytania w sposób MERYTORYCZNY.

Mimo iż jest to monopolista, jedyny taki serwis w Polsce, nie ma najmniejszego ryzyka finansowego dla nas, którzy korzystają z jego usług. Ryzyko finansowe jest zerowe, bo jako pierwszy w Polsce i na razie jedyny ten serwis wprowadził 30 dni gwarancji zwrotu wszystkich pieniędzy z dowolnego zmyślonego lub szczerego powodu.

Dosłownie możesz pozyskać do niego dostęp, przez 30 dni czytać i nawet nie podawać powodu rezygnacji... ostrzegam jednak, że praktycznie nikt nie rezygnuje - nie opłaca się.

Nie opłaca się nie mieć dostępu do tego serwisu i tej społeczności. Najprostszy przykład. Najtańsza kampania reklamowa, gdziekolwiek, będzie kosztowała Cię więcej niż dostęp do CzasNaE-Biznes. A tylko jeden z ponad 20 działów tego serwisu powie Ci dokładnie jak uzyskać wielokrotnie większy zysk na każdej kampanii reklamowej.

Dlaczego tak tanio? Bo jest nas naprawdę wielu. Wiele jest osób takich jak Ty i ja, którzy chcą aby ich serwis WWW przynosił poważny a nie tylko pokrywający koszty dochód. Jest nas blisko 3 miliony w Polsce i serwis zarabia na dużej liczbie abonentów. Ułamek zgromadzonej tam wiedzy w 3-dniowym szkoleniu dla kilkunastu osób kosztuje kilkanaście razy więcej. Gdy szkoli się kilkadziesiąt, kilkaset razy więcej osób na raz, ceny mogą być niższe i są.

Dla kogo ten serwis? Dla Ciebie bo czytasz, a to znaczy, że dotyczy Cię jedna z przedstawionych już sytuacji:

-- Masz stronę WWW na której chciałbyś zarobić.

-- Masz biznes dla którego Internet mógłby być dodatkowym źródłem dochodu.

-- Chcesz mieć dochodowy biznes stricte internetowy.

Dla małego i średniego biznesu i dla osób, które myślą o zarabianiu na serwisie WWW.

Unikalna cecha tego serwisu? Łopatologiczne wyłożenie wiedzy o marketingu internetowym na jasnych przykładach. Trzymanie się realiów polskiego małego i średniego biznesu czyli realiów ograniczonych środków finansowych na marketing. Nie sztuka jest kampania za 10 czy 100 tysięcy złotych. Sztuką jest zarobić na kampanii za mniej niż 1000 złotych, może nawet za 100, 200 złotych.

Wada tego serwisu? Objętość archiwum to lektura na przynajmniej miesiąc ciągłego czytania. Mało tego, codziennie przybywają nowe materiały, w tej ilości można utonąć.

To jedyny taki projekt, który promujemy w Bruyere.pl. Robimy to dla naszych klientów. Klientów, którzy chcą się nauczyć jak zrobić wokół strony www biznes, jak zarobić niebanalne pieniądze.

Ty jesteś taką osobą, prawda?

Kliknij i zobacz całą ofertę...

W trosce o naszego klienta,

 Jarosław Majecki

 Zespół Bruyere.plP.S. Zwróć uwagę na to, co mówi gwarancja. Weź też pod uwagę fakt, że to jedyny serwis w Polsce, z abonamentami opłaconymi nawet 2 lata wprzód.

      Opracował: J.M.    
    
Główna Mapa Księga gości Praca Współpraca Prywatność Kontakt
Copyright © 2005 - cafebruyere
Design: Zama
All Rights Reserved
Webmaster: cafebruyere - cafebruyere@wp.pl